Strony

Barielle Vivacious + złoty wzorek

Ostatnio nakupowałam sobie lakierów firmy Barielle. Są dostępne co jakiś czas w TK Maxx, w zestawach po 5 lakierów. Lakiery te mają cudne kolory i dobrze się trzymają na moich paznokciach. Vivacious jest piękną kremową czerwienią. Nie wiem czy ciepłą, czy zimną - nie odróżniam tego ;) Tekstura jest nieco galaretkowata (lekko przebijają przez niego moje białe końcówki), ale dwie warstwy bardzo dobrze się prezentowały. 

Na początek zdjęcie lakieru (dwie warstwy, bez bazy i topa) noszonego przez ponad trzy dni :). Przyznam, ze stan całkiem dobry.

I like the Barielle polishes for the colors and because they are long-lasting. Vivacious is really beautiful red creme color. It has a bit jelly texture, but it looks very good with only two coats. Below are pics of the polish after more tham three days of wearing (two coats of polish without base or top coat).







Po trzech dniach noszenia lakieru, dodałam jeszcze jedną warstwę, żeby odświeżyć lakier. 


After threee days, I added one coat of polish.




No i wzorek. Do jego zrobienia użyłam lakieru Orly Luxe i złotych metalowych ćwieków, kupionych w sklepie BornPrettyStore.

To make this nail art I used Orly Luxe nail polish and golden studs from BornPrettyStore.



Wzorek robimy w sposób następujący: nakładamy kroplę lakieru (ja użyłam Orly Luxe) na jakąś podstawę i czekamy, aż zacznie lekko stygnąć, ma się ciągnąć zostawiając nitki (widać na zdjęciu poniżej), następnie maczamy w takim lakierze wykałaczkę i  nanosimy nią nitki lakieru na paznokieć, tak aby powstał nieregularny wzór. W miejsce, gdzie skapnie więcej lakieru wciskamy metalową cyrkonię. 

How to: I put one drop of Orly Nuxe on my silicone plate and waited for the polish to dry, I used toothpick to make thin lines of the polish (see pic below) and put them irregulary on the nail, then added a golden stud.




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...