Strony

Wielkie Otwarcie!! Grand oppening!!

I have finally decided to begin my own blog. Of corse the blog will be mostly about nails and everything that has anything to do with nails. There will be spme step-by-steps, info about nail trends, nail art and more! 

I hope you will like my blog. Comments are most welcomed!

W końcu zdecydowałam się na stworzenie mojego własnego kącika w internecie :)
Oczywiście tematyka będzie głównie poświęcona wzorkom na pazurki i wszystkiemu co dotyczy paznokci. Będzie trochę lekcji, informacji o trendach pazurkowych i wiele innych ciekawostek. Mam nadzieję, iż spodoba się Wam mój blog.


Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania.


Some nail art for the start :)

Na początek kilka wzorków, jeszcze nie publikowanych ;)


Grey nail polish (franken - I couldn't find any grey nail polish). On the side I pus some silver glitter acrylic paint, irregulary, then I put some aluminium foil and silver glitter holos. Sealed with 2 coats of top coat, and done. Piece of cake!

Lakier w kolorze szarym (oczywiście nie kupiłam go - bo nigdzie nie mogłam znaleźć szarego lakieru, więc zrobiłam ;), do białego dolałam trochę czarnego i porządnie wymieszałam), na to z boku namalowałam brokatową farbką akrylową takie mazańce - żeby były nieregularne, następnie przykleiłam kawałeczki zwykłej folii aluminiowej i hologramowe srebrne mini kwadraciki. Na to 2 warstwy lakieru bezbarwnego, żeby folia za mocno nie wystawała. I GOTOWE - łatwizna :)
This Nail Art is very easy to do. I used two golden metal jewerly rings. Before putting them on nail, you have to flex it a bit, I do it with tweezers. Seal with top coat. The rings tend to catch clothes, hair etc. so be careful.

I WARN U: the rings colored my nails red (I guess it was rust) It was very hard to get rid if the rusty color so be careful with that.

Ten wzorek jest banalny do zrobienia. Użyłam tu złotych metalowych kółeczek do robienia biżuterii. Zanim się je ułoży na mokrym lakierze trzeba je lekko wgiąć (zwłaszcza te duże), ja wyginałam je pęsetą. Po ułożeniu ozdób trzeba je zabezpieczyć bezbarwnym lakierem, ale to i tak nie daje gwarancji, że kółeczka na łączeniu nie będą haczyć. GOTOWE

OSTRZEGAM: mi te kółka zabarwiły płytkę paznokcia na rudy kolor, żeby się pozbyć przebarwień musiałam mocno je spiłować, więc jak będziecie robić ten wzorek to na własną odpowiedzialność ;)
Zwykły (niezwykły ;) ) frenczyk. Końcówkę zrobiłam z kremowego lakieru do frencha - żeby nie była jaskrawo biała. Na całość dałam tylko bezbarwną odżywkę, dlatego widać przebarwienia na nich ;). Następnie nałożyłam brokacik - biały opal i niebieski opal. Do tego potrzeba cienkiego pędzelka i pędzelka "wachlarza". Najpierw
cienkim pędzelkiem zamoczonym w bezbarwnym lakierze namalowałam cienką kreskę, następnie szybko - zanim kreseczka wyschnie - naniosłam brokacik za pomocą wachlarza (zanurzając jego końcówkę w brokacie, a następnie leciutko przesuwając nim po mokrej kresce, aż cała pokryła się brokatem), drugą kreskę zrobiłam tak samo. GOTOWE.

This one is very easy. Once you're done with french manicure, pains two thin stripes with glitter nail polish or acrylic paint. Seal and done.

Ten wzorek też jest banalny :) Na gotowym frenchu namalowałam dwa paseczki brokatową farbką akrylową, jak ktoś nie ma takiej farbki to taki sam efekt można osiągnąć nanosząc brokat wachlarzykiem (szczegóły powyżej). GOTOWE
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...