Strony

Nail Art: Heaven

Today I have something great! (modest ;)) Lately I came up with the idea of "stamping marble" :D and I think it is great! Here is my first nail art made with this tehnique. 

Dzisiaj mam dla Was coś super! (skromność ;)) Ostatnio wpadłam na pomysł zrobienia "stemplowanego marmurka" :D i naprawdę mi się podoba. Oto mój pierwszy wzorek zrobiony tą metodą.
The  step-by-step is underneath. But first I want to show you the base polish - Revlon Blue Laggon. It is very beautiful light blue color with lots of glass flecks. The opacity is good, but still I needed 3 coats to even it. Sun and shadow photo.

Poniżej znajduje się step-by-step, ale najpierw pokażę Wam kolor bazowy - Revlon Blue Lagoon. Jest to bardzo ładny jasny błękit z mnóstwem szklanych drobinek. Krycie jest dobre, ale żeby wyrównać potrzebowałam 3 warstw. Fotki w słońcu i cieniu.


 


STEP-BY-STEP

  

1. Put some darker blue polish on glass surface (or anyother that won't interact with the polish).

1. Nałóż lakier w kolorze ciemniejszym na szklanej powierzchni (albo na innej, takiej która nie rozpuści się od lakieru).


 
2. Use your stamping tool to take in some polish, like on the photo.

2. Nabierz nieco lakieru gumką do stęplowania.
 


 3. Apply the polish by stamping it hard on nail. Make so a few times.

3. Nałóż lakier na paznokieć dociskając mocno gumką. Powtórz kilkakrotnie.


4. Repeat on every nail until you like the effect.

4. Powtarzaj tak na każdym paznokciu, do uzyskania pożądanego efektu.5. Clean cuticles and add your favourite stamping design. Seal with top coat. Done.

5. Wyczyść skórki i dodaj ulubiony stempelek. Nałóż top coat. Gotowe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...