Strony

Nails Inc. Fabulous mini Collection

Some time ago I bought these beauties :) Of course they are perfect for the summer, not winter, but still I decided I have to show them to you. Application was flawless, and also the coverage - here are only two coats. Both polishes dries to gloss, but it takes a bit more time than the average drying time. However the waiting pays off, because these are the most long-lasting polishes I can think of!

Jakiś czas temu kupiłam te cudeńka :) Oczywiście są idealne na lato, nie zimę, ale i tak zdecydowałam, że je  Wam pokażę. Aplikacja była bezbłędna, krycie także - na fotkach są po 2 warstwy lakierów. Oba lakiery schną na wysoki połysk, ale do całkowitego wyschnięcia trzeba nieco poczekać. Jednakże owe czekanie opłaca się, bo te lakiery utrzymują mi się na paznokciach jak na razie najdłużej ze wszystkich innych!ATOMIC - bright orange cream. It almost glows ;)


ATOMIC - jaskrawy kremowy pomarańcz. Niemalże świeci ;)

OMP! - bright cream warm and - at first sight - pink. Well, a pink with a lot of red, the addition of red makes it actually red, but that depends on light :) 

OMP! - jaskrawy kremowy ciepły i - na pierwszy rzut oka - różowy. No, różowy z dużą dawką czerwieni, która powoduje, że w zależności od światła można się zarzekać że to czerwony lakier ;) 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...